Kontakt


Kontakt


JOAKIM ARDENMARK

joakim.ardenmark@firetech.se

Telefon: 010-150 14 01

RONNIE BERGGREN

ronnie.berggren@firetech.se

Telefon: 010-150 14 21

JOAKIM ARDENMARK

joakim.ardenmark@firetech.se

Telefon: 010-150 14 01 

PETER STENHÄLLEN

peter.stenhallen@firetech.se

Telefon: 010-150 14 26

MARTINA ARDENMARK

martina.ardenmark@firetech.se

Telefon: 010-150 14 02

LUKAS ARNSBY

lukas.arnsby@firetech.se

Telefon: 010-150 14 07

ANNA BRAND

anna.brand@firetech.se

Telefon: 010-150 14 16

Kompetens

Stad

Markus Filipek
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör - SAK3
Civilingenjör i Riskhantering

markus.filipek@firetech.se

Telefon: 010-150 14 22

Alexander Laksman
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör - SAK3
Civilingenjör i Riskhantering

alexander.laksman@firetech.se

Telefon: 010-150 14 23

Adam Thörn
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

adam.thorn@firetech.se

Telefon: 010-150 14 24

Magnus Björk
Brandskyddsprojektering

magnus.bjork@firetech.se

Telefon: 010-150 14 29

Emmanuele Patti
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

emmanuele.patti@firetech.se

Telefon: 070-760 30 90

Göran Karlsson
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm

goran.karlsson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 31

Lars-Eric Larsson
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

lars-eric.larsson@firetech.se

Telefon: 070-913 10 30

Leif-Inge Karlsson
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

leif-inge.karlsson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 70

Anna-Kajsa Wik
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

anna-kajsa.wik@firetech.se

Telefon: 010-150 14 46

Bengt Robertsson
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm

bengt.robertsson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 41

Jan-Olov Karlsson
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm

jan-olov.karlsson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 47

Jörgen Isaksson
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm och vattensprinkler

jorgen.isaksson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 48

Lennart Bergström
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm

lennart.bergstrom@firetech.se

Telefon: 070-666 68 31

Måns Mansoori
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

mans.mansoori@firetech.se

Telefon: 010-150 14 04

Martina Ardenmark
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör
Civilingenjör i Riskhantering

martina@firetech.se

Telefon: 010-150 14 02

Johan Bergström
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör - SAK3

johan.bergstrom@firetech.se

Telefon: 010-150 14 08

Albin Bergstedt
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

albin.bergstedt@firetech.se

Telefon: 010-150 14 14

Anna Brand
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör
Civilingenjör i riskhantering

anna.brand@firetech.se

Telefon: 010-150 14 16

Fredrik Käck
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

fredrik.kack@firetech.se

Telefon: 010-150 14 09

Jacob Nellgård
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör
Civilingenjör i brandteknik

jacob.nellgard@firetech.se

Telefon: 010-150 14 12

Joakim Ardenmark
VD/CEO
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör - SAK3

joakim@firetech.se

Telefon: 010-150 14 01

Joel Langborger
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

joel.langborger@firetech.se

Telefon: 010-150 14 32

Johan Jönsson
Sprinklerprojektering
Certifierad behörig ingenjör vattensprinkler

johan.jonsson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 11

Lukas Arnsby
Sprinklerprojektering

lukas.arnsby@firetech.se

Telefon: 010-150 14 07

Martin Dagsberg
Sprinklerprojektering

martin.dagsberg@firetech.se

Telefon: 010-150 14 10

Anders Mansfeld
Sprinklerprojektering
Certifierad behörig ingenjör vattensprinkler

anders.mansfeld@firetech.se

Telefon: 010-150 14 64

Andreas Tingström
Sprinklerprojektering

andreas.tingstrom@firetech.se

Telefon: 010-150 14 62

Manuela Johansson Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm och gassläcksystem.

manuela.johansson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 06

Mattias Bexerud
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör - SAK3

mattias.bexerud@firetech.se

Telefon: 010-150 14 25

Peter Stenhällen
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm och talat meddelande.

peter.stenhallen@firetech.se

Telefon: 010-150 14 26

Radu Canipeanu
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

radu.canipeanu@firetech.se

Telefon: 010-150 14 03

Ramin Pourkaveh
Brandskyddsprojektering
SAK3

ramin.pourkaveh@firetech.se

Telefon: 010-150 14 28

Ronnie Berggren
Sprinklerprojektering

ronnie.berggren@firetech.se

Telefon: 010-150 14 21

Tomas Andersson
Besiktning
Certifierad behörig ingenjör brandlarm

tomas.andersson@firetech.se

Telefon: 010-150 14 72

Viola Tivenius
Sprinklerprojektering
Certifierad behörig ingenjör vattensprinkler

viola.tivenius@firetech.se

Telefon: 010-150 14 63

Malin Sanderyd
Brandskyddsprojektering
Brandingenjör

malin.sanderyd@firetech.se

Telefon: 010-150 14 43

Jerker Thorstensson

Besiktning

jerker.thorstensson@firetech.se

Telefon: 010-1501471

STOCKHOLM

Götgatan 18
118 46 Stockholm
010-150 14 20

MALMÖ

Spångatan 3
211 44 Malmö
010-150 14 00

ÖREBRO

Signalgatan 5
702 25 Örebro
010-150 14 60

LULEÅ

Aurorum 2
977 75 Luleå
010-150 14 40

FALKENBERG

Kvarngatan 2
311 31 Falkenberg
010-150 14 70

ÖSTERSUND

Kyrkgatan 54
831 34 Östersund
010-150 14 40